Solplanet energijos kaupimo valdymo modulis Ai-Hb 2.56LG G2
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet Valdymo Modulis Energijos Kaupimui Ai-Hb 2.56LG G2
Valdymo modulis Ai-Hb 2.56LG G2 Solplanet energijos saugykloms su galimybe prijungti iki 8 kaupimo modulių.
Solplanet valdymo modulis yra profesionalus įrenginys, skirtas energijos valdymui energijos saugyklų sistemose. Šis pažangus modulis sukurtas siekiant užtikrinti optimalų energijos saugyklos našumą ir efektyvumą.
Su juo galite veiksmingai stebėti ir kontroliuoti energijos suvartojimą savo energijos saugykloje. Jis suteikia platų funkcijų spektrą, leidžiantį pritaikyti ir optimizuoti sistemos darbą pagal jūsų poreikius. Solplanet valdymo modulis pasižymi paprastu naudojimu ir intuityvia sąsaja, palengvinančia konfigūraciją ir programavimą.
Jo suderinamumas su įvairių tipų baterijomis leidžia pritaikyti jį bet kuriai energijos saugyklai, nepriklausomai nuo turimų baterijų tipo.
Efektyvus Solplanet valdymo modulis atitinka naujausius standartus ir aukštus kokybės bei saugos reikalavimus. Jis užtikrina patikimą ir stabilų darbą, garantuojantį, kad jūsų energijos saugykla veiks aukščiausiu lygiu.
Tai būtinas elementas visiems energijos saugyklų savininkams, siekiantiems optimizuoti energijos suvartojimą ir pasiekti didesnį energetinį nepriklausomumą.
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Baterijos tipas | HB051050A |
| Elemento tipas | LiFePO4 |
| Maksimali įkrovimo srovė | 25 A |
| Maksimali iškrovimo galia | 30 A |
| Efektyvumas (abiem kryptimis) | 97,8% |
| Išplečiamumas | Maksimaliai 4 komplektai lygiagrečiai |
| Montavimo vieta | Viduje / lauke |
| Montavimo tipas | Grindinis |
| Ryšys | CAN |
| Sertifikatai | IEC 62619 / EN 61000IEC 62040 / UN38.3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.