Solplanet hibridinis tinklo keitiklis 5kW 3 fazių 2MPPT
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet tinklo keitiklis FV 5kW 3 fazių 2MPPT hibridinis
Solplanet tinklo FV keitiklis 3F 5KW, 2 MPPT hibridinis ASW05KH-T2 iš ASW H-T2/T3 serijos yra puikus pasirinkimas gyvenamųjų namų bei mažų prekybos ir pramonės sektoriaus įmonių instalacijoms.
Dėl integruotos intelektualios programinės įrangos turite visišką kontrolę virš akumuliatoriaus veikimo, įskaitant DOD režimus, naudojimo laiką ir galios nustatymus. Mūsų keitikliai taip pat siūlo itin trumpą perjungimo į UPS režimą laiką, siekiantį mažiau nei 10 ms, kas užtikrina akimirksninę reakciją maitinimo gedimo atveju. Montavimas yra paprastas dėka Phoenix Contact jungtims, kurioms nereikia įrankių.
Be to, mūsų įrenginiai turi IP66 sertifikatą, o tai reiškia, kad jie gali būti montuojami tiek viduje, tiek lauke, užtikrinant patikimumą ir ilgaamžiškumą.
Įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimali fotovoltinių modulių galia | 7500 Wp |
| Maksimali įėjimo įtampa | 1100 V |
| MPPT įtampos diapazonas / Nominali įėjimo įtampa | 150 V iki 950 V / 630 V |
| Minimali įėjimo įtampa / Paleidimo įtampa | 60 V / 180 V |
| Nepriklausomų MPPT įėjimų / FV modulių grandinių skaičius | 2 / 1 |
| Maksimali įėjimo srovė vienam MPPT | 20 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė vienam MPPT | 30 A |
Akumuliatoriaus įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Akumuliatoriaus įtampos diapazonas | 120 V iki 600 V |
| Maksimali įkrovimo / iškrovimo galia | 5000 W |
| Maksimali įkrovimo srovė / Iškrovimo srovė | 30 A |
| Elemento tipas | LiFePO4 |
Išėjimas AC (prijungtas prie tinklo)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| AC įtampos diapazonas / Nominali AC įtampa | 270 V iki 480 V / 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali tinklo AC dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Tinklo AC dažnio diapazonas | 45 ~ 55 Hz / 55 ~ 65 Hz |
| Nominali tariamoji galia | 5000 VA |
| Nominali tinklo išėjimo srovė (@ 400V) / Maks. tinklo išėjimo srovė | 7,3 / 8 A |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas THDi (esant nominaliai galiai) | < 3% |
Įėjimas AC
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali tinklo įtampa | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali tinklo dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Maks. įėjimo galia iš tinklo | 10000 W |
| Maks. įėjimo srovė iš tinklo | 14,5 A |
EPS išėjimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali išėjimo įtampa | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali išėjimo dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Nominali tariamoji galia | 5000 VA |
| Maksimali išėjimo tariamoji galia | Nominalios galios viršijimas 100% 10 sekundžių |
| Nominali srovė (@ 400V) | 7,3 A |
| Maks. perjungimo laikas | < 10 ms |
| Išėjimo THDv (esant tiesinei apkrovai) | 2% |
Efektyvumas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| MPPT efektyvumas | 99,9% |
| Euro efektyvumas / Maks. efektyvumas | 97,2 % / 98,0 % |
Apsauga
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC atjungiklis (II tipo) (pagal EN/IEC 61643-11) | Standartinės funkcijos |
| Pramušimo aptikimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo atvirkštinės FV grandinių / akumuliatoriaus įėjimo poliarizacijos | Standartinės funkcijos |
| GFCI apsauga | Standartinės funkcijos |
| Skirtumo srovės stebėjimo įtaisas visuose poliuose | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo AC trumpojo jungimo | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo salos režimo | Standartinės funkcijos |
Savybės
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vartotojo sąsaja | LED & App |
| Komunikacija su BMS | CAN |
| Komunikacija su skaitikliu | RS485 |
| Komunikacijos sąsaja | Wifi / LAN |
| Skaitmeninis išėjimas (bepotencialis kontaktas) / išėjimų skaičius | Standartinės funkcijos / 2 |
| Skaitmeninis įėjimas (bepotencialis kontaktas) / įėjimų skaičius | Standartinės funkcijos / 4 |
| Integruota galios kontrolė / eksporto galios kontrolė | Standartinės funkcijos |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.