Solplanet hibridinis tinklo keitiklis 8kW 3 fazių 3MPPT
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet Tinklo Saulės Inverteris 8kW 3-Fazis 3MPPT Hibridinis
Solplanet tinklo saulės inverteris 3F 8KW, 3 MPPT hibridinis ASW08KH-T3 iš ASW H-T2/T3 serijos yra puikus pasirinkimas gyvenamųjų namų bei mažų prekybos ir pramonės sektoriaus įmonių instalacijoms.
Dėl integruotos intelektualios programinės įrangos turite visišką kontrolę virš akumuliatoriaus veikimo, įskaitant DOD režimus, naudojimo laiką ir galios nustatymus. Mūsų inverteriai taip pat siūlo itin trumpą perjungimo į UPS režimą laiką, kuris yra trumpesnis nei 10 ms, užtikrinant akimirksninę reakciją maitinimo gedimo atveju. Montavimas yra paprastas dėl Phoenix Contact jungtų, kurioms nereikia įrankių.
Be to, mūsų įrenginiai turi IP66 sertifikatą, o tai reiškia, kad jie gali būti montuojami tiek viduje, tiek lauke, užtikrinant patikimumą ir ilgaamžiškumą.
Įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimali fotovoltinių modulių galia | 12000 Wp |
| Maksimali įėjimo įtampa | 1100 V |
| MPPT įtampos diapazonas / Nominali įėjimo įtampa | 200 V iki 950 V / 630 V |
| Minimali įėjimo įtampa / Paleidimo įtampa | 60 V / 180 V |
| Nepriklausomų MPPT įėjimų / fotovoltinių modulių grandinių skaičius | 3 / 1 |
| Maksimali įėjimo srovė vienam MPPT | 16 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė vienam MPPT | 24 A |
Akumuliatoriaus įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Akumuliatoriaus įtampos diapazonas | 120 V iki 600 V |
| Maksimali įkrovimo / iškrovimo galia | 8000 W |
| Maksimali įkrovimo srovė / Iškrovimo srovė | 30 A |
| Elemento tipas | LiFePO4 |
Išėjimas AC (prijungtas prie tinklo)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| AC įtampos diapazonas / Nominali AC įtampa | 270 V iki 480 V / 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali tinklo AC dažnis | AC50 Hz / 60 Hz |
| Tinklo AC dažnio diapazonas | 45 ~ 55 Hz / 55 ~ 65 Hz |
| Nominali pilna galia | 8000 VA |
| Nominali tinklo išėjimo srovė (@ 400V) / Maks. tinklo išėjimo srovė | 11,6 A / 12,8 |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas THDi (esant nominaliai galiai) | < 3% |
Įėjimas AC
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali tinklo įtampa | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali tinklo dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Maksimali įėjimo galia iš tinklo | 16000 W |
| Maksimali įėjimo srovė iš tinklo | 23,2 A |
EPS išėjimas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali išėjimo įtampa | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Nominali išėjimo dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Nominali pilna galia | 8000 VA |
| Maksimali pilna išėjimo galia | Nominalios galios viršijimas 100% 10 sekundžių |
| Nominali srovė (@ 400V) | 11,6 A |
| Maksimalus perjungimo laikas | < 10 ms |
| Išėjimo THDv (esant tiesinei apkrovai) | 2% |
Efektyvumas
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| MPPT efektyvumas | 99,9% |
| Euro efektyvumas / Maks. efektyvumas | 97,2 % / 98,0 % |
Apsauga
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC atjungiklis (II tipo) (pagal EN/IEC 61643-11) | Standartinės funkcijos |
| Pramušimo aptikimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo atvirkštinės FV grandinių / akumuliatoriaus įėjimo poliarizacijos | Standartinės funkcijos |
| GFCI apsauga | Standartinės funkcijos |
| Nuotėkio srovės stebėjimo įrenginys visuose poliuose | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo AC trumpojo jungimo | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo salos režimo | Standartinės funkcijos |
Savybės
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vartotojo sąsaja | LED & App |
| Komunikacija su BMS | CAN |
| Komunikacija su skaitikliu | RS485 |
| Komunikacijos sąsaja | Wifi / LAN |
| Skaitmeninis išėjimas (bepotencialis kontaktas) / išėjimų skaičius | Standartinės funkcijos / 2 |
| Skaitmeninis įėjimas (bepotencialis kontaktas) / įėjimų skaičius | Standartinės funkcijos / 4 |
| Integruota galios kontrolė / eksporto galios kontrolė | Standartinės funkcijos |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.