Solplanet tinklo keitiklis PV 13kW 3 fazių 2MPPT
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet tinklo keitiklis FV 13kW 3 fazių 2MPPT
Solplanet ASW LT 13K-LT-G2 PRO 3F 13KW 2MPPT tinklo FV keitiklis iš ASW 3-20K LT-G2 serijos yra šiuolaikiškas ir inovatyvus sprendimas decentralizuotoms fotovoltinėms sistemoms, tinkamas namams, dideliems komerciniams objektams ir pramonei.
Šie trifaziai keitikliai idealiai pritaikyti šiuolaikiniams, didesniems fotovoltiniams moduliams.
Du nepriklausomi maksimalios galios taško (MPP) stebėjimo įrenginiai ir maksimali įėjimo srovė iki 32 A kiekvienam iš dviejų MPPT kanalų leidžia optimaliai išnaudoti fotovoltinę sistemą, ypač pasirinkus bifacialius modulius su didesniu plotu. Platus MPPT diapazonas leidžia pritaikyti sistemą net iki 150% energijos pertekliui, kas garantuoja aukštą efektyvumą ir didesnį lankstumą įvairiomis sąlygomis.
Kompaktiškas sieninis laikiklis su IP66 apsaugos klase užtikrina sistemos ilgaamžiškumą net sudėtingomis oro sąlygomis. Be to, išmanioji debesų kompiuterijos stebėjimo programėlė leidžia vartotojams sekti fotovoltinės sistemos veiklą iš bet kurios vietos.
Įėjimas (DC)
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Maksimali fotovoltinių modulių galia | 19500 Wp STC |
| Maksimali įėjimo įtampa | 1100 V |
| MPPT įtampos diapazonas / Nominali įėjimo įtampa | 150 V iki 1000 V / 630 V |
| Minimali įėjimo įtampa | 125 V |
| Paleidimo įtampa | 180 V |
| Maksimali darbo įėjimo srovė | 32 A / 20 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė | 48 A / 30 A |
| MPPT įėjimų skaičius / FV modulių grandinių skaičius vienam MPPT įėjimui | 2 / A:2; B:1 |
Išėjimas (AC)
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Nominali galia | 13000 W |
| Maksimali tariamoji AC galia | 13000 VA |
| Nominali AC įtampa | 220 V / 380 V - 230 V / 400 V - 240 V / 415 V |
| AC įtampos diapazonas | 160 iki 300 V |
| AC tinklo įtampos dažnis / Dažnio diapazonas | 50 Hz / 45 Hz iki 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz iki 65 Hz |
| Maksimali išėjimo srovė | 20,7 A |
| Reguliuojamas galios koeficientas | 0,8 perjudinimas iki 0,8 nepakankamas jaudinimas |
| Maitinimo fazių skaičius | 3 / 3-N-PE |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas (THD) esant nominaliai išėjimo galiai | < 3% |
Efektyvumas ir apsauga
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumas / Europos efektyvumas | 98,6% / 98,2% |
| DC atjungiklis | Standartinės funkcijos |
| Pramušimo aptikimas / Tinklo stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo neteisingos DC poliškumo / AC trumpojo jungimo apsauga | Standartinės funkcijos |
| Daugiapolis liekamųjų srovių stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| Apsaugos klasė (pagal IEC 62109-1) / Pervažos kategorija (pagal IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Standartai
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Sertifikatai ir homologacijos (daugiau prieinami pageidavus) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068, IEC61000, AS/NZS4777, C10/C11 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.