Hager automatinis jungiklis B 16A 3P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės pertraukiklis B 16A 3P 6kA
Srovės pertraukiklis MCB B 16A 3P 6kA MBN316E gamintojo Hager, taip pat žinomas kaip instaliacinis pertraukiklis, atlieka pagrindinį vaidmenį elektros sistemoje užtikrindamas grandinės apsaugą automatiškai atjungdamas, kai grandinės srovė viršija leistinas saugias vertes.
Šis įrenginys efektyviai apsaugo instaliaciją nuo pernelyg didelės srovės, atsirandančios dėl perkrovų ir trumpųjų jungimų, užtikrindamas naudojimo saugumą iki 6kA lygio. Modelis MBN316E su B tipo charakteristika pasižymi vėluojančio veikimo savybe, todėl jis ypač tinkamas apsaugoti įrenginius, nepasiduodančius terminėms perkrovoms ir tokius, kurie generuoja mažas paleidimo sroves.
- PERTRAUKIKLIO KONSTRUKCIJA
- pavaros svirtis
- užraktas
- fiksuotas kontaktas ir judantis kontaktas
- prijungimo gnybtai
- termobimetalinis išjungiklis (perkrovos)
- reguliavimo varžtas
- elektromagnetinis išjungiklis (trumpojo jungimo)
- gesinimo kamera (elektros lanko gesinimui)
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| serija ir tipas | Srovės pertraukiklis MCB B 16A 3P 6kA MBN316E HAGER |
| saugomų polių skaičius | 3 |
| polių skaičius | 3 P |
| srovės pertraukiklio tipas | B |
| vardinė trumpojo jungimo išjungimo geba Icn | 6 kA |
| vardinė jungimo įtampa Ue | 230 / 400 V |
| vardinė dažnis | 50 / 60 Hz |
| maitinimo įtampos tipas | AC |
| vardinė izoliacijos įtampa Ui | 500 V |
| vardinė impulsinė atlaikomoji įtampa Uimp | 4000 V |
| vardinė trumpojo jungimo išjungimo geba 230 V 50 Hz | 6 kA |
| vardinė darbinė trumpojo jungimo išjungimo srovė Ics | 6 kA |
| maksimalūs galios nuostoliai vienam poliui pagal standartą | 3,5 W |
| bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 8,2 W |
| galios nuostoliai vienam poliui vardinei srovei | 2,8 W |
| elektrinė ištvermė (ciklų skaičius) | 4000 x |
| mechaninė ištvermė (ciklų skaičius) | 20000 x |
| veržimo momentas | 2,8 Nm |
| jungties tipas | su varžtu |
| įėjimo / išėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1/25 mm² |
| įėjimo / išėjimo gnybto talpa lankstiam laidui (lynui) | 1/16 mm² |
| standartas | EN 60898-1 |
| apsaugos laipsnis | IP20 |
| matmenys | 70 x 83 x 52,5 mm |
| pakuotės svoris | 0,305 kg |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 16A |
| Polių skaičius | 3P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.