Hager saugiklių laikiklis PV 2P 32A 10x38mm
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager saugiklių pagrindas PV 2P 32A 10x38mm
Saugiklių pagrindas PV 2P 32A 10x38 mm L502PV HAGER pritaikytas 10 x 38 mm matmenų saugikliams ir užtikrina veiksmingą apsaugą nuosekliai sujungtoms PV sistemoms.
Įrenginys pasižymi 32 A vardine srove ir maksimalia 690/1000 V DC vardine komutacine įtampa, todėl tinka naudoti pažangiose fotovoltinėse sistemose. Hager L502PV saugiklių pagrindas taip pat turi IP20 apsaugos laipsnį, o tai reiškia, kad yra apsaugotas nuo prieigos prie pavojingų dalių, tokių kaip rankos ar kieti daiktai.
Konstrukcija
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Polių skaičius | 2 P |
| Polių išdėstymas | 2 P |
Valdymo elementai ir indikatoriai
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Optinis indikatorius | ne |
Elektrinės charakteristikos
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė komutacinė įtampa Ue (AC) | 690 / 1000 V |
| Maitinimo įtampos tipas | DC |
| Dažnis | 50/60 Hz |
Įtampa
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 690 V |
| Vardinė darbinė įtampa Un (DC) | 1000 V |
Srovė
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė srovė In | 32 A |
| Saugiklio įdėklo vardinė srovė | [[2 / 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 32 A]] |
Srovės koregavimo koeficientas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Leidžiamos srovės koregavimo koeficientas > 10 fazių | 0,7 |
| Leidžiamos srovės koregavimo koeficientas 1-3 fazėms greta | 1 |
| Leidžiamos srovės koregavimo koeficientas 4-6 fazėms greta | 0,9 |
| Leidžiamos srovės koregavimo koeficientas 7-9 fazėms greta | 0,85 |
| Leidžiamos srovės koregavimo koeficientas virš 40°C | 0,9 |
| Leidžiamos srovės koregavimo koeficientas virš 50°C | 0,8 |
| Leidžiamos srovės koregavimo koeficientas virš 20°C | 1 |
Techniniai duomenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Leidžiamos srovės koregavimo koeficientas virš 30°C | 0,95 |
Saugiklis
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Saugiklio charakteristika | gPV |
| Saugiklio įdėklo dydis | 10,3 x 38 |
Dažnis
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Dažnis (diapazonas pagal ETIM) | 50 iki 60 Hz |
Galia
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 2,2 W |
Ilgaamžiškumas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Elektrinė ilgaamžiškumas (ciklų skaičius) | 2000 |
| Mechaninė ilgaamžiškumas (ciklų skaičius) | 4000 |
Matmenys
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto gylis | 75 mm |
| Produkto aukštis | 77 mm |
| Produkto plotis | 35 mm |
Įrengimas / Montavimas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Veržimo momentas | 2 Nm |
Prijungimas
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Lankstaus laidininko (lynų) skerspjūvis gnybtų srityje | 0,75 / 10mm |
| Standaus laidininko (vielos) skerspjūvis gnybtų srityje | 1 / 16mm |
Norma
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Europos direktyva WEEE | taikoma |
Sauga
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
Naudojimo sąlygos
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Darbo temperatūra | -25 iki 50 °C |
| Užterštumo laipsnis pagal IEC 60664 / IEC 60947-2 | 3 |
| Laikymo/transportavimo temperatūra | -25 iki 80 °C |
Temperatūra
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Kalibravimo temperatūra | 30 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.