Hager srovės jungiklis B 20A 1P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės pertraukiklis B 20A 1P 6kA
Srovės pertraukiklis MCB B 20A 1P 6kA MBN120E gamintojo Hager, taip pat žinomas kaip instaliacinis jungiklis, atlieka pagrindinį vaidmenį elektros instaliacijose, užtikrindamas saugumą nutraukdamas grandinės tęstinumumą, kai srovė viršija leistiną vertę.
Modelis MBN120E apsaugo nuo perkrovų ir trumpųjų jungimų pasekmių iki 6kA. Pasižymi vėluojančiu veikimu, užtikrinant veiksmingą įrenginių, nejautrių terminiams perkrovimams ir turinčių mažas paleidimo sroves, apsaugą.
Pertraukiklio MBN120E konstrukcija:
- 1 - valdymo svirtis
- 2 - užraktas
- 3 - fiksuotas kontaktas ir judantis kontaktas
- 4 - prijungimo gnybtai
- 5 - termobimetalinis išjungiklis (perkrovos)
- 6 - reguliavimo varžtas
- 7 - elektromagnetinis išjungiklis (trumpojo jungimo)
- 8 - lanko gesinimo kamera (elektros lanko gesinimui)

SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | HAGER |
| Srovės pertraukiklio tipas | B |
| Vardinė srovė [A] | 20A |
| Jungimo galia [kA] | 6kA |
| Saugomų polių skaičius | 1 |
| Polių skaičius | 1P |
| Vardinė trumpojo jungimo jungimo galia Icn | 6 kA |
| Vardinė jungimo įtampa Ue | 230 / 400 V |
| Vardinė dažnio vertė | 50 / 60 Hz |
| Maitinimo įtampos tipas | AC |
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 500 V |
| Vardinė atspari impulsų įtampa Uimp | 4000 V |
| Vardinė trumpojo jungimo išjungimo galia 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Vardinė darbo trumpojo jungimo išjungimo srovė Ics | 6 kA |
| Maksimalūs galios nuostoliai vienam poliui pagal standartą | 3 W |
| Bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 4,5 W |
| Galios nuostoliai vienam poliui vardinei srovei | 2,79 W |
| Elektrinis atsparumas (ciklų skaičius) | 4000 x |
| Mechaninis atsparumas (ciklų skaičius) | 20000 x |
| Veržimo momentas | 2,8 Nm |
| Jungties tipas | su varžtu |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1/25 mm² |
| Įėjimo / išėjimo gnybto talpa lankstiam laidui (lynui) | 1/16 mm² |
| Standartas | EN 60898-1 |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Matmenys | 70 x 83 x 17,5 mm |
| Papildoma informacija | galimybė sujungti naudojant šukines bėgius, narveliniai gnybtai: - viela iki 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 20A |
| Polių skaičius | 1P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.