Hager srovės pertraukiklis B 10A 3P 6kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hager srovės pertraukiklis B 10A 3P 6kA
Srovės pertraukiklis MCB B 10A 3P 6kA MBN310E gamintojo Hager, taip pat žinomas kaip instaliavimo pertraukiklis, atlieka pagrindinį vaidmenį elektros sistemoje, užtikrindamas grandinės apsaugą automatiškai atjungiant, kai grandinės srovė viršija leistinas saugias vertes.
Šis įrenginys efektyviai apsaugo instaliaciją nuo per didelės srovės, atsirandančios dėl perkrovų ir trumpųjų jungimų, užtikrinant naudojimo saugumą iki 6kA lygio. Modelis MBN316E su B tipo charakteristika pasižymi vėluojančio veikimo savybe, todėl yra ypač tinkamas apsaugoti įrenginiams, nepakantiems terminių perkrovų, ir tokiems, kurie generuoja mažas paleidimo sroves.
- PERTRAUKIKLIO KONSTRUKCIJA
- valdymo svirtis
- užraktas
- nejudantis kontaktas ir judantis kontaktas
- prijungimo gnybtai
- termobimetalinis išjungiklis (perkrovos)
- reguliavimo varžtas
- elektromagnetinis išjungiklis (trumpojo jungimo)
- gesintuvų kamera (elektros lanko gesinimui)
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| serija ir tipas | Srovės pertraukiklis MCB B 10A 3P 6kA MBN310E HAGER |
| saugomų polių skaičius | 3 |
| polių skaičius | 3 P |
| srovės pertraukiklio tipas | B |
| vardinė trumpojo jungimo jungimo geba Icn | 6 kA |
| vardinė jungimo įtampa Ue | 230 / 400 V |
| vardinė dažnis | 50 / 60 Hz |
| maitinimo įtampos tipas | AC |
| vardinė izoliacijos įtampa Ui | 500 V |
| vardinė atsparioji smūginė įtampa Uimp | 4000 V |
| vardinė trumpojo jungimo išjungimo geba 230 V 50 Hz | 6 kA |
| vardinė darbo trumpojo jungimo išjungimo srovė Ics | 6 kA |
| maksimalus galios nuostolis vienam poliui pagal standartą | 3 W |
| bendri galios nuostoliai vardinei srovei | 5,8 W |
| galios nuostoliai vienam poliui vardinei srovei | 2 W |
| elektrinė atsparumas (ciklų skaičius) | 4000 x |
| mechaninė atsparumas (ciklų skaičius) | 20000 x |
| veržimo momentas | 2,8 Nm |
| jungties tipas | su varžtu |
| įėjimo / išėjimo gnybto talpa standžiam laidui (viela) | 1/25 mm² |
| įėjimo / išėjimo gnybto talpa lankstiam laidui (lynui) | 1/16 mm² |
| standartas | EN 60898-1 |
| apsaugos laipsnis | IP20 |
| matmenys | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Pakuotės svoris | 0,288 kg |
| Papildoma informacija | galimybė sujungti naudojant šukines šynas, narvelio gnybtai: - viela iki 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Išjungimo charakteristika | B |
| Jungiklio tipas | srovės apsauga |
| Vardinė srovė [A] | 10A |
| Polių skaičius | 3P |
| Išjungimo geba [kA] | 6 kA |
| Gamintojas | HAGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.