Hermetiška paskirstymo dėžė RH-12 12 modulių 1 eilėje IP65 ABS 330x260x138mm 1000V DC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Hermetinė paskirstymo spintelė RH-12
Hermetinė paskirstymo spintelė 12 modulių RH-12 paviršinė 1x12 (N+PE) 36.12 ELEKTRO-PLAST
- paskirstymo spintelės su skaidriomis durelėmis, atidaromomis į šoną (į kairę arba dešinę), pritaikytomis rakto užraktui
- prieinamos baltos spalvos
- pagamintos iš aukštos kokybės >ABS< plastiko, atsparios aukštai temperatūrai iki 960°C (bandymas įkaitintu strypu - taikoma gnybtų juostai)
- darbo stabilumas nuo -25°C iki +60°C
- atsparumas smūgiams (IK07)
- galimybė įrengti prietaisus 68 ir 75 mm gylio
- 12 modulių ir didesni modeliai turi nusilpninimus sienelėse kabelių ir instaliacinių vamzdelių pravedimams
- galimybė plombuoti dureles
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,5 kg |
| Leistina įtampa [AC] | 230/400 V AC |
| Leistina įtampa [DC] | 1000 V DC |
| Fotovoltaikai | Taip |
| Eilių skaičius | 1 |
| Modulių skaičius eilėje | 12 |
| Bendras modulių skaičius | 12 |
| Gamybos medžiaga | Plastikas |
| Durys | Skaidrios |
| Užraktas su raktu | Ne |
| Apsaugos laipsnis IP | 65 |
| Mechaninis atsparumas IK | IK07 |
| Montavimo būdas | paviršinis |
| Išoriniai matmenys | 330 x 260 x 138 mm |
| Sertifikatas 1000 V DC | taip, galima naudoti fotovoltinėse PV sistemose |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.