Kabelis OWY 5x4 mm² 300/500V baltas
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Kabelis OWY 5x4 300/500V - Baltas
Kabelis OWY 5x4 300/500V H05VV-F yra baltas kabelis, skirtas naudoti buitiniuose, žemės ūkio ir dirbtuvių įrenginiuose, pasižyminčiuose vidutine galios paklausa.
Sudarytas iš penkių varinių gyslelių, užtikrinančių laidumą ir ilgaamžiškumą. Jo izoliacija ir išorinė danga pagamintos iš polivinilchlorido, garantuojančio apsaugą ir lankstumą, leidžiančio lengvai naudoti įvairiomis sąlygomis, daugiausia uždarose patalpose. Tai guminis kabelis, puikiai tinkantis judamiems ir kilnojamiems jungimams, todėl puikiai tinka buitiniams, žemės ūkio ir dirbtuvių pritaikymams, kur reikalingas patikimumas ir naudojimo saugumas.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,348 kg |
| Kabelio žymėjimas | OWY |
| Izoliacijos įtampa | 300/500 V |
| Gyslelės skerspjūvis | 4 mm2 |
| Gyslelių skaičius | 5 |
| Spalva | balta |
| Nominalus gyslelės skerspjūvis (AWG) | 0 kcmil |
| Gyslelės izoliacijos medžiaga | polivinilchloridas (PVC) |
| Gyslelių identifikavimas | spalva |
| Bendras ekranas | nėra |
| Išorinės dangos medžiaga | polivinilchloridas (PVC) |
| Reakcijos į ugnį klasė pagal EN 13501-6 | Eca |
| Degančių lašų/dalelių susidarymo klasė pagal EN 13501-6 | nėra |
| Apytikris išorinis skersmuo | 13,9 mm |
| Gyslelės klasė | 5 klasė = daugialaidė lanksti |
| Minimalus leistinas lenkimo spindulys stacionariose instaliacijose | 83,4 mm |
| Nominali įtampa U0 | 300 V |
| Nominali įtampa U | 500 V |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.