Keitiklis PV-DC 4 polių ETI 25A 1000V DC
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
ETI kampinis jungiklis PV - DC - 4 polių
Kampinis jungiklis PV - DC - 4 polių LS25 SMA A4 004660064 ETI sukurtas specialiai efektyviam DC/AC keitiklių ir kitų nuolatinės srovės grandinės dalių prijungimui ar atjungimui fotovoltinėse sistemose.
Įrengtas specialiai suprojektuotais kontaktais ir tinkamai parinktomis medžiagomis, užtikrina išskirtinį jungčių švarumą (be oksidacijos) ir sumažina galios nuostolius. Jungiklio konstrukcija garantuoja, kad kontaktų uždarymo ar atidarymo greitis nepriklauso nuo operatoriaus veikimo greičio ir jėgos, o tai užtikrina patikimumą ir naudojimo saugumą.
Specifikacija
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Svoris | 0,15 kg |
| Gamintojas | ETI |
| Tinklui | DC (fotovoltinės PV) |
| Polių skaičius | 4 |
| Maksimali leistina darbinė įtampa | 1000 V |
| Reakcijos laikas | < 25 ns |
| Maksimali leistina trumpojo jungimo srovė | 200 A |
| Serija ir tipas | Kampinis jungiklis PV - DC - 4 polių LS25 SMA A4 004660064 ETI |
| Normos | PN-IEC 60364-7-71 |
| Polių skaičius | 4 |
| Vardinė srovė | iki 58A DC |
| Vardinė įtampa | iki 1000V DC |
| Vardinė ilgalaikė srovė lu | 25A |
| Vardinė sąlyginė trumpojo jungimo srovė lq | 5kA |
| Maksimali vardinė darbinė įtampa Ue AC | 440V |
| Vardinė ilgalaikė srovė Ac-21, 400V | 25 |
| Priekinės dalies apsaugos laipsnis | IP40 |
| Montavimas | ant TH35 bėgelio |
| Pagrindinių kontaktų prijungimo tipas | srieginiai jungimai |
| Valdymo elemento spalva | juoda |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Gamintojas | ETI |
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Atjungiklio tipas | kugelinis |
| Vardinė srovė [A] | 25A |
| Polių skaičius | 4P |
| Nominali įtampa [V] | 1000V DC |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.