Pawbol potencialo išlyginimo juosta
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Pawbol potencialų išlyginimo šyna
Potencialų išlyginimo šyna E.4104 PAWBOL yra įrenginys, skirtas pašalinti galimus įtampos skirtumus ir užkirsti kelią pavojingoms liečiamosioms įtampoms, kurios gali atsirasti tarp apsauginio laidininko ir metalinių instaliacijos elementų.
Jos pagrindinis uždavinys – užtikrinti saugumą sujungiant visas metalines konstrukcines dalis, elektros instaliacijas ir žaiboapsaugos sistemą. Dėl to, atsiradus viršįtampiams, galima efektyviai paskirstyti perteklinę įtampą ir išvengti jos perdavimo į vidines pastato instaliacijas, o tai sumažina elektros smūgio ar elektros įrenginių gedimo riziką.
TECHNINIAI PARAMETRAI
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Serija ir tipas | Potencialų išlyginimo šyna E.4104 PAWBOL |
| Modelis | su dangteliu |
| Visų prijungtų apvalių laidininkų skaičius | 8 |
| Standžiai prijungtų laidininkų iki 16 mm² skaičius | 7 |
| Standžiai prijungtų laidininkų iki 95 mm² skaičius | 1 |
| Prijungtų plokščių laidininkų 30 mm skaičius | 1 |
| Gnybčių šynos medžiaga | varis |
| Gnybčių medžiaga | žalvaris |
| Korpuso medžiaga | plastikas |
| Ilgis | 176 mm |
| Plotis | 52 mm |
| Aukštis | 52 mm |
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Pakuotės svoris | 0,035 kg |
| Spalva | pilka |
| Srovės takų skaičius | 1 |
| Bendras prijungimų skaičius | 9 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.