Pilnas elektrinis rinkinys fotovoltinei sistemai su inverteriu 24KTLX-G3 3F 2MPPTSofar
Prieinamumas: Sandėlyje (didelis kiekis)
Pristatymas per: 7 Darbo dienos
Svoris: 51.418 kg
įsk. 21% PVM, be pristatymo išlaidų
be 21% PVM, be pristatymo išlaidų
kiekis vnt.
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Visa Mastercard Google Pay Apple Pay PayPal Bank Transfer
Įvertinimas: 0
Pardavėjas: Sofar
Prekės kodas: GPV-405-09
Aprašymas
Pilnas fotovoltinės elektros įrangos rinkinys su "Sofar 24KTLX-G3 3F 2MPPT" inverteriu, tinkamu 50 480 Wp JKM480N-60HL4-V JINKO fotovoltinių plokščių rinkiniui ir N5H žemės konstrukcijai.
Rinkinys pritaikytas įrenginiui, kurio optimali galia yra 24 kW.