Pilnas elektrinis rinkinys fotovoltiniams įrenginiams su inverteriu 22KTLX-G3 3F 2MPPTSofar
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Pilnas fotovoltinės elektros įrangos rinkinys su "Sofar 22KTLX-G3 3F 2MPPT" inverteriu, tinkamu 45 480 Wp JKM480N-60HL4-V JINKO fotovoltinių plokščių rinkiniui ir N5H žemės konstrukcijai.
Rinkinys pritaikytas įrenginiui, kurio optimali galia yra 21,6 kW.
- 22 kW galios inverteris su WiFi moduliu, skirtu nuotoliniam įrenginio stebėjimui ir valdymui.
- Jungiamoji dėžutė su viršįtampių ribotuvu, užtikrinanti saugius įrenginio sujungimus.
- Aukštos kokybės dvigubos izoliacijos saulės kabelis, užtikrinantis veiksmingas jungtis.
- Geltonai žalias apsauginis laidininkas, užtikrinantis aukštą įrengimo saugumo lygį.
Į rinkinį įeinantys komponentai
Inverteris inverteris 22kW 3F 35.1A KTLX-G3 2MPPT DC switch WiFi modulis 22KTLX-G3 SOFAR priklauso inverterių serijai nuo 3 kW iki 24 kW, skirtai naudoti įvairaus dydžio buitiniuose fotovoltiniuose įrenginiuose.
Specifikacija
STANDARTAS
| Produkto pavadinimas | 22KTLX-G3 | |||
|---|---|---|---|---|
| Nuolatinės srovės įvestis | ||||
| Rekomenduojama didžiausia įėjimo galia | 33000 Wp | |||
| Didžiausia nuolatinės srovės galia vienam MPPT | 16500 W | |||
| MPPT skaičius | 2 | |||
| Nuolatinės srovės įėjimų skaičius | 2/2 | |||
| Didžiausia įėjimo įtampa | 1100 V | |||
| Įjungimo įtampa | 160 V | |||
| Nominali įėjimo įtampa | 600 V | |||
| MPPT darbinės įtampos diapazonas | 140 V - 1000 V | |||
| Visiškos galios MPPT įtampos diapazonas | 510 V - 800 V | |||
| Maksimali įėjimo srovė MPPT | 26 A / 26 A | |||
| Didžiausia trumpojo jungimo srovė vienam MPPT | 36 A / 36 A | |||
| Vardinė galia | 22000 W | |||
| Maksimali kintamosios srovės galia | 24200 VA | |||
| Vardinė išėjimo srovė | 35,1 A | |||
| Maitinimo tinklo vardinė įtampa | 3/N/PE, 220 V / 380 VAC, 230 V / 400 VAC | |||
| Tinklo įtampos diapazonas | 310 V AC - 480 V AC (pagal vietinį standartą) | |||
| Nominalusis dažnis | 50/60 Hz | |||
| Maitinimo tinklo dažnio diapazonas | 45 Hz - 55 Hz/54 Hz - 66 Hz (pagal vietinį standartą) | |||
| THDi | <3% | |||
| Galios koeficientas | 1 (reguliuojama +/- 0,8) | |||
| Efektyvumas | ||||
| Didžiausias naudingumo koeficientas | 98,4% | |||
| Europos efektyvumas | 97,5% | |||
| Nuosavas suvartojimas naktį | <0,5 W | |||
| MPPT efektyvumas | 99,9% | |||
| Apsauga | ||||
| Apsauga nuo atvirkštinio poliškumo | Taip | |||
| Apsauga nuo salų susidarymo | Taip | |||
| Apsauga nuo srovės nuotėkio | Taip | |||
| Apsauga nuo įžeminimo trūkumo | Taip | |||
| Fotovoltinės grandinės gedimų stebėjimas | Taip | |||
| Energijos iškrovos stabdymas | Taip | |||
| Nuolatinės srovės jungiklis | Taip | |||
| AFCI | Pasirinktinai | |||
| SPD: PV | II tipo standartas, AC: II tipo standartas | |||
| Ryšys | ||||
| Maitinimo valdymo blokas | pagal sertifikavimą ir užsakymą | |||
| Standartinis ryšio režimas | RS485/USB/Bluetooth, Wi-Fi pasirinktinai: GPRS | |||
| Operacinių duomenų atmintis | 25 metai | |||
| Bendrieji duomenys | ||||
| Aplinkos temperatūros diapazonas | -30 ~+60°C | |||
| Topologija | Be transformatoriaus | |||
| Apsaugos laipsnis | IP65 | |||
| Leistinas drėgmės diapazonas | 0~100% | |||
| Didžiausias darbinis aukštis | 4000 m a.s.l. | |||
| Triukšmas | <40 dB | |||
| Svoris | 22 kg | |||
| Aušinimas | Ventiliatorius | |||
| Matmenys | 513 x 425 x 189 mm | |||
| Ekranas | LCD ekranas ir "Bluetooth" + programėlė | |||
| Garantija | 12 metų | |||
| Produkto pavadinimas | Jungiamoji dėžutė | |||
|---|---|---|---|---|
| Specifikacija | ||||
| Įėjimų skaičius | PV eilutės išėjimai | 3 | 3 | |||
| Skaičius | Nuolatinės srovės viršįtampių apsauga | Tipas | 3 | Phoenix | T1/T2 | |||
| Prijungimo tipas | Pagrindinė plokštė MC4 Stäubli | |||
| Kintamosios srovės viršįtampių apsauga | Tipas | Noark | T1/T2 | |||
| Viršįtampių grandinės pertraukiklis | Noark B40A 3F | |||
| Apsaugos klasė | IP65 | |||
| Apsaugos klasė | II | |||
| Vardinė izoliacijos įtampa Ui | 400 V AC, 1500 V DC | |||
Fotovoltinių sistemų saulės kabelis 1x6 mm² 0,6/1kV juodas dvigubai izoliuotas SOLARFLEX-X H1Z2Z2-K 713531 HELUKABEL 150 m ilgio.
Features
- Nominalioji įtampa: 0,6/1kV AC
- Darbinė įtampa: 1,5 kV nuolatinė įtampa (pagal EN 50618).
- Izoliacijos varža: 1000 MΩ/km
- Maksimali laidininko temperatūra eksploatuojant kabelį: +90°C
- Maksimali laidininko temperatūra eksploatuojant kabelį (ilgą laiką): +120°C/20000h
- Minimali aplinkos temperatūra stacionariai sumontuotiems kabeliams: -40°C
- Minimali kabelių klojimo temperatūra: -25°C
- 50Hz Bandymo įtampa: 4000V