Schelinger Įtampos Riboklis 3P 8kA DC 1000V
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Schelinger įtampos riboklis 3P 8kA DC 1000V
Įtampos riboklis 3P 8KA DC 1000V T1T2 A53-SPD-MOV-DC-3P-T1T2 Schelinger
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Ilgis | 90mm |
| Plotis | 54mm |
| Aukštis | 68mm |
| Modulių skaičius | 3 |
| Montavimas | DIN 35 bėgelis (TH 35) |
| Nuolatinė darbinė įtampa | Ucpv: 1000V DC |
| Smūginė srovė (10/350µs) | Iimp: 8kA |
| Darbo temperatūra | -40°C /+70°C |
| Tipas | T1+T2 |
| Gamintojas | Schelinger |
| Sandarumo laipsnis | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Techniniai duomenys
| Paskirtis | DC (fotovoltinis) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 1000V DC |
| Polių skaičius | 3P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 8 kA |
| Gamintojas | SCHELINGER |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.