Schelinger Įtampos ribiklis 4P 5kA klasė T1+T2 (B+C)
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Schelinger Įtampos ribiklis 4P 5kA kl. T1+T2 (B+C)
Įtampos ribiklis 4P 5kA kl. T1+T2 (B+C) A51‑SPD01‑4P‑B+C Schelinger
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Ilgis | 90 mm |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 68 mm |
| Ribinė iškrovos srovė (8/20 µs) | Imax: 50 kA |
| Modulių skaičius | 4 |
| Montavimas | Bėgelis TH-35 (DIN 35) |
| Nuolatinė darbinė įtampa | Uc: 275 V AC |
| Įtampos apsaugos lygis | Up: <1,5 kV |
| Smūginė srovė (10/350 µs) | Iimp: 5 kA |
| Darbo temperatūra | -40°C /+70°C |
| Tipas | T1+T2 (B+C) |
| Gamintojas | Schelinger |
| Sandarumo laipsnis | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Techniniai duomenys
| Paskirtis | AC (tinklo) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 275V AC |
| Polių skaičius | 4P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 5 kA |
| Gamintojas | SCHELINGER |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 1,5 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.