Simtec Įtampos Riboklis Tipas 1+2 (Klasė B+C) 1P 30kA
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Viršįtampių ribotuvas Tipas 1+2 (B+C) 1P 30kA SIMTEC ST30B+C 1P 85202010 SIMET
Viršįtampių ribotuvas Tipas 1+2 (B+C) 1P 30kA SIMTEC ST30B+C 1P 85202010 gamintojo SIMET yra būtinas įrenginys elektros instaliacijos apsaugai nuo viršįtampių, kurie gali turėti įtakos srovės trukmei ir dažniui.
Šio įrenginio naudojimas panaikina poreikį naudoti jungiamuosius droselius. Gedimo atveju pakanka pakeisti įdėklą, o tai žymiai supaprastina priežiūrą. SIMTEC viršįtampių ribotuvas užtikrina veiksmingą tinklo apsaugą nuo audros ir žaibų pasekmių, taip apsaugodamas kompiuterinę įrangą bei buitinius prietaisus nuo viršįtampių sukeliamų pažeidimų. Įrenginys turi modulinę struktūrą ir atitinka I ir II klasės apsaugos standartus.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Gamintojas | SIMET |
| Apsaugos klasė | B+C (Tipas 1+2) |
| Polių skaičius | 1 |
| Vardinė iškrovos srovė (In) | 30kA |
| Didžiausia leistina darbinė įtampa | 60kA |
| Reakcijos laikas | ≤ 25 ns |
| Prijungimo skerspjūviai | 6 x 35 mm |
| Darbinis dažnis | 50 / 60 Hz |
| Vardinė darbinė įtampa | 230 V |
| Didžiausia leistina trumpojo jungimo srovė | < 1,5kV |
| Smūginė srovė | 20 kA |
| Apsaugos laipsnis IP | IP20 |
| Montavimo būdas | ant 35 mm bėgelio pagal EN 60715 |
| Didžiausia iškrovos srovė | 40 kA |
| Spalva | pilka |
| Plotis | 17,5 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 66 mm |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Techniniai duomenys
| Paskirtis | AC (tinklo) |
| Viršįtampių apsaugos tipas (SPD klasė) | T1+T2 (B+C) |
| Nominali įtampa [V] | 275V AC |
| Polių skaičius | 1P |
| Žaibo srovė (Iimp/In) [kA] | 30 kA |
| Gamintojas | SIMTEC |
| Apsaugos lygis (Up) [kV] | 1,5 kV |
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.