Sofar baterijos modulis 2,56 kWh GTX3000HV
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Sofar baterijos modulis 2,56 kWh GTX3000HV
GTX3000HV SOFAR yra pažangus energijos kaupimo baterijos modulis su 2,56 kWh talpa.
Ši aukštos įtampos ličio jonų akumuliatorių sistema sukurta atsižvelgiant į mastelio keitimą ir lankstumą. Konstrukcija, leidžianti pakabinti stove, užtikrina lengvą montavimą ir optimalų turimo ploto panaudojimą.
Dėl galimybės konfigūruoti nuo keturių iki dešimties modulių bei iki keturių lygiagrečiai prijungtų valdymo įrenginių, vartotojai turi visišką kontrolę virš savo energijos sistemos talpos ir našumo. Daugiapakopis energijos valdymas užtikrina efektyvų išteklių panaudojimą, o aukšta 6000 ciklų eksploatavimo trukmė garantuoja ilgalaikį patikimumą.
Tinkamam veikimui reikalingi mažiausiai keturi moduliai ir valdymo įrenginys su pagrindu. Dėl to vartotojai gali pritaikyti savo energijos kaupimo sistemą pagal individualius poreikius, užtikrindami patikimumą ir veikimo efektyvumą.
Techniniai parametrai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Serija ir tipas | Energijos kaupimo baterijos modulis 2,56 kWh GTX3000HV SOFAR |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Modelis | GTX3000HV |
| Nominali baterijos įtampa | 51,2 VDC |
| Masė | 30 kg |
| Laikymo temperatūra [°C] | ≤25℃, 12 mėnesių ≤35℃, 6 mėnesiai ≤45℃, 3 mėnesiai |
| Akumuliatoriaus talpa [Ah] | 50 Ah |
| DOD | < 90 % |
| Sertifikatai | UN38,3, IEC62619, IEC62040- 1, SAA |
| Aušinimas | natūralus |
| Komunikacija | CAN |
| Mastelio keitimas | Min. 4 moduliai/ Maks. 10 modulių |
| Nuotolinė diagnostika | Taip |
| Duomenų stebėjimas realiuoju laiku | Taip |
| Eksploatavimo trukmė | 6000 ciklų@ 80% DOD / 25℃ / 0,5C, 60% EOL |
| Nominali įkrovimo srovė [A] | 25 A |
| Maksimali įkrovimo srovė [A] | 30 A |
| Nominali iškrovimo srovė [A] | 25 A |
| Maksimali iškrovimo srovė [A] | 30 A |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.