Sofar keitiklis 30kW 3 fazių 51,5A 3MPPT DC jungiklis WiFi modulis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Keitiklis inverteris 30kW 3F 51,5A KTLX-G3 3MPPT DC jungiklis WiFi modulis 30KTLX-G3 SOFAR
Keitiklis inverteris 30kW 3F 51,5A KTLX-G3 3MPPT DC jungiklis WiFi modulis 30KTLX-G3 SOFAR yra KTLX-G3 serijos inverterių, kurių galia svyruoja nuo 25kW iki 50kW, dalis, skirta įvairaus dydžio buitinėms fotovoltinėms sistemoms.
Sofar inverteriai pasižymi aukšta kokybe, kurią užtikrina patikimų tiekėjų komponentų naudojimas ir kruopštus gamybos procesas. Produktas siūlo patikimumą ir puikią kokybę prieinamą kainą, o 12 metų garantija patvirtina Sofar prekės ženklo įrenginių aukštą kokybę. Įrenginiai aprūpinti WiFi moduliu, leidžiančiu nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti sistemos darbą. Be to, Sofar inverteriai turi aliumininį, nerūdijantį korpusą su IP 65 apsaugos klase, todėl juos galima montuoti lauke.
Naujausią G3 serijos Sofar inverterių kartą išskiria žema startinė įtampa, aukštas maksimalus efektyvumas ir nauja programinė įranga su nuotoliniu atnaujinimo galimybėmis.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| Vardinė AC galia [W] | 30000W |
| Fazių skaičius | 3F |
| Sistemos tipas | On-grid |
| Maks. išėjimo galia [VA] | 34000 VA |
| AC išėjimo srovė [A] | 51,5 A |
| AC įtampos diapazonas [V] | 310Vac-489Vac (pagal nacionalinį standartą) |
| Dažnis [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Dažnio diapazonas [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (pagal nacionalinį standartą) |
| MPP sekiklių skaičius | 3 |
| Darbo pradžios įtampa [V] | 200 V |
| MPP įtampų diapazonas [V] | 540 - 800 V |
| DC jungiamųjų įvadų skaičius | 2/2 |
| WiFi modulis | Taip |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Taip |
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| DC atjungiklis | Taip |
| Maks. efektyvumo koeficientas (fotovoltinė sistema – elektros tinklas) | 98,4 % |
| Matmenys [mm] | 585×480×220 mm |
| Svoris [kg] | 36 kg |
| Maks. aukštis virš jūros lygio | 4000 m |
STANDARTAI
| Parametras | Reikšmė |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Saugos standartai: | saugos standartai: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Elektros tinklo standartai: | elektros tinklo standartai: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.