Sofar keitiklis 36kW 3 fazių 60,6A 3MPPT DC išjungiklis WiFi modulis
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Keitiklis inverteris 36kW 3F 60,6A KTLX-G3 3MPPT DC jungiklis WiFi modulis 36KTLX-G3 SOFAR
Keitiklis inverteris 36kW 3F 60,6A KTLX-G3 3MPPT DC jungiklis WiFi modulis 36KTLX-G3 SOFAR yra inverterių serijos, kurios galia nuo 25kW iki 50kW, dalis, skirta įvairaus dydžio namų fotovoltinėms sistemoms.
Sofar inverteriai pasižymi aukšta kokybe, kurią užtikrina žinomų tiekėjų komponentų naudojimas ir kruopštus gamybos procesas. Produktas siūlo patikimumą ir puikią kokybę prieinamai kainai, o 12 metų garantija patvirtina aukštą Sofar prekės ženklo įrenginių kokybę. Įrenginiai aprūpinti WiFi moduliu, leidžiančiu nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti sistemos veikimą. Be to, Sofar inverteriai turi aliuminio, nerūdijančią IP 65 apsaugos klasės korpusą, todėl juos galima montuoti lauke.
Naujausią Sofar inverterių G3 seriją išskiria žema startuojamoji įtampa, aukštas maksimalus efektyvumas ir nauja programinė įranga su nuotolinio atnaujinimo galimybe.
SPECIFIKACIJA
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Vardinė AC galia [W] | 36000W |
| Fazių skaičius | 3F |
| Sistemos tipas | On-grid |
| Maks. išėjimo galia [VA] | 40000 VA |
| AC išėjimo srovė [A] | 60,6 A |
| AC įtampos diapazonas [V] | 310Vac-480Vac (pagal šalies standartą) |
| Dažnis [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Dažnio diapazonas [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (pagal šalies standartą) |
| MPP sekiklių skaičius | 3 |
| Darbo pradžios įtampa [V] | 200 V |
| MPP įtampos diapazonas [V] | 180 - 1000 V |
| DC jungiamųjų elementų skaičius | 2/2 |
| WiFi modulis | Taip |
| WLAN / Ethernet LAN | NE |
| USB | Taip |
| DC izoliacijos matavimas | Taip |
| DC atjungiklis | Taip |
| Maks. efektyvumo koeficientas (fotovoltinė sistema – tinklas) | 98,4 % |
| Matmenys [mm] | 585×480×220 mm |
| Svoris [kg] | 36 kg |
| Maks. aukštis virš jūros lygio | 4000 m |
STANDARTAI
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Saugos standartai: | saugos standartai: IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Elektros tinklo standartai: | elektros tinklo standartai: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.