Solplanet Tinklo Inverteris PV 50kW 3-Fazis 5MPPT
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet tinklo keitiklis FV 50kW 3 fazių 5MPPT
Solplanet ASW LT 50K-LT-G2 PRO 3F 50KW 5MPPT tinklo FV keitiklis užtikrina patikimą veikimą sudėtingomis aplinkos sąlygomis.
Šis trifazis keitiklis siūlo galingą galią, greitą montavimą, lengvą paleidimą bei ilgalaikį patikimumą – idealus didelėms komercinėms ir pramoninėms FV sistemoms.
Galimybė prijungti iki 5 nepriklausomų sekamų MPP su 32A įėjimo srove kiekvienam, bei platus MPPT diapazonas užtikrina energijos generavimo optimizavimą ir pritaikymo lankstumą.
Įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimali fotovoltinių modulių galia | 75000 Wp STC |
| Maksimali įėjimo įtampa | 1100 V |
| MPPT įtampos diapazonas / Nominali įėjimo įtampa | 200 V iki 1000 V / 620 V |
| Minimali įėjimo įtampa | 200 V |
| Paleidimo įtampa | 250 V |
| Maksimali įėjimo darbinė srovė | 32 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė | 48 A |
| MPPT įėjimų skaičius / FV modulių grandinių skaičius vienam MPPT įėjimui | 5 / 2 |
Išėjimas (AC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali galia | 50000 W |
| Nominali tariamoji galia / Maksimali AC tariamoji galia | 50000 VA |
| Nominali AC įtampa | [[220 V / 380 V 230 V / 400 V]] |
| AC įtampos diapazonas | 180 V iki 305 V / 312 V iki 528 V |
| Tinklo AC įtampos dažnis / dažnio diapazonas | 50 Hz / 45 Hz iki 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz iki 65 Hz |
| Maksimali išėjimo srovė | 80 A |
| Reguliuojamas galios koeficientas | 0,8 perjudinimas iki 0,8 nepakankamas jaudinimas |
| Maitinimo fazių skaičius | 3 / 3-N-PE |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas (THD) esant nominaliai išėjimo galiai | <= 3% |
Efektyvumas ir apsaugos
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumas / Europos efektyvumas | 98,6% / 98,3% |
| DC atjungiklis | Standartinės funkcijos |
| Įžeminimo gedimo aptikimas / Tinklo stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo atvirkštinės DC poliarizacijos / AC trumpojo jungimo apsauga | Standartinės funkcijos |
| Daugiapolis liekamųjų srovių stebėjimas | Standartinės funkcijos / Tipo II |
| Apsaugos klasė (pagal IEC 62109-1) / Pervartės kategorija (pagal IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Savybės
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC jungtis | Phoenix Contact |
| AC jungtis | Įkišamojo tipo jungtis |
| Montavimo būdas | Sieninis laikiklis |
| LED indikatoriai (būsena / gedimas / ryšys) | Standartinės funkcijos |
| Ryšio sąsaja | Wi-Fi / 4G / RS485 |
| Sertifikatai ir homologacijos (daugiau prieinami pagal užklausą) | CE, EN50549 ,IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC61000, NB/T 32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.