Solplanet tinklo keitiklis PV 20kW 3 fazių 2MPPT AFCI
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Tinklo saulės inverteris Solplanet ASW LT 20K-LT-G2 PRO AFCI 3F 20KW 2MPPT
Tinklo saulės inverteris Solplanet ASW LT 20K-LT-G2 PRO AFCI 3F 20KW 2MPPT – tai pažangus įrenginys, skirtas saulės energiją paversti elektros energija, kurio galia siekia 20 kW.
Tai idealus sprendimas didesnėms fotovoltinėms sistemoms, užtikrinantis aukštą efektyvumą ir patikimumą. Dėl pažangių funkcijų, tokių kaip WiFi sąsaja ir internetinis stebėjimas, galima nuolat kontroliuoti ir optimizuoti sistemos darbą. Be to, jo atsparumas oro sąlygoms daro jį idealų lauko montavimui.
Įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimali fotovoltinių modulių galia | 30000 Wp STC |
| Maksimali įėjimo įtampa | 1100 V |
| MPPT įtampos diapazonas / Nominali įėjimo įtampa | 150 V iki 1000 V / 630 V |
| Minimali įėjimo įtampa | 125 V |
| Paleidimo įtampa | 180 V |
| Maksimali įėjimo darbinė srovė | 32 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė | 48 A |
| MPPT įėjimų skaičius / PV modulių grandinių skaičius vienam MPPT įėjimui | 2 / A:2; B:2 |
Išėjimas (AC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali galia | 20000 W |
| Maksimali tariamoji AC galia | 20000 VA |
| Nominali AC įtampa | 220 V / 380 V - 230 V / 400 V - 240 V / 415 V |
| AC įtampos diapazonas | 160 iki 300 V |
| AC tinklo įtampos dažnis / Dažnio diapazonas | [[50 Hz / 45 Hz iki 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz iki 65 Hz]] |
| Maksimali išėjimo srovė | 31,9 A |
| Reguliuojamas galios koeficientas | 1 / 0,8 lenkiantis … 0,8 atsiliekantis |
| Maitinimo fazių skaičius | 3 / 3-N-PE |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas (THD) esant nominaliai išėjimo galiai | < 3% |
Efektyvumas ir apsauga
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumas / Europinis efektyvumas | 98,6% / 98,2% |
| DC atjungiklis | Standartinės funkcijos |
| Įžeminimo gedimo aptikimas / Tinklo stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo atvirkštinės DC poliarizacijos / AC trumpojo jungimo apsauga | Standartinės funkcijos |
| Daugiapolis nuotėkio srovių stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo lanko (AFCI) | Papildomos funkcijos |
| Apsaugos klasė (pagal IEC 62109-1) / Viršįtampių kategorija (pagal IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Savybės
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| DC jungtis | Phoenix Contact |
| AC jungtis | Įkišamojo tipo jungtis |
| Montavimo būdas | Sieninis laikiklis |
| LED indikatoriai (būsena / gedimas / ryšys) | Standartinės funkcijos |
| Komunikacijos sąsaja (RS485 / Wi-Fi / LAN / 4G) | Standartinės funkcijos / standartinės funkcijos / papildomos funkcijos / papildomos funkcijos |
| Sertifikatai ir homologacijos (daugiau prieinami pagal užklausą) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068, IEC61000, AS/NZS4777, C10/C11 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.