Solplanet tinklo keitiklis PV 20kW 3 fazių 2MPPT
prekės nėra
pridėti į norų sąrašą
Aprašymas
Solplanet tinklo keitiklis FV 20kW 3 fazių 2MPPT
Solplanet ASW LT 20K-LT-G2 PRO 3F 20KW 2MPPT tinklo FV keitiklis iš ASW 3-20K LT-G2 serijos yra šiuolaikiškas ir inovatyvus sprendimas decentralizuotoms fotovoltinėms sistemoms, kurios taikomos namuose, dideliuose komerciniuose objektuose ir pramonėje.
Šie trifaziai keitikliai puikiai pritaikyti šiuolaikiniams, didesniems fotovoltiniams moduliams.
Du nepriklausomi maksimalios galios taško (MPP) stebėjimo įrenginiai ir maksimali įėjimo srovė iki 32 A kiekvienam iš dviejų MPPT kanalų leidžia optimaliai išnaudoti fotovoltinę instaliaciją, ypač pasirinkus dvipusius modulius su didesniu plotu. Platus MPPT diapazonas leidžia pritaikyti sistemą net 150% energijos pertekliui, kas užtikrina aukštą efektyvumą ir didesnį lankstumą įvairiomis sąlygomis.
Kompaktiškas sieninis laikiklis su IP66 apsaugos klase užtikrina sistemos ilgaamžiškumą net sunkiomis oro sąlygomis. Be to, intelektuali debesų stebėjimo programa leidžia vartotojams sekti fotovoltinės sistemos veikimą iš bet kurios vietos.
Įėjimas (DC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimali fotovoltinių modulių galia | 30000 Wp STC |
| Maksimali įėjimo įtampa | 1100 V |
| MPPT įtampos diapazonas / Nominali įėjimo įtampa | 150 V iki 1000 V / 630 V |
| Minimali įėjimo įtampa | 125 V |
| Paleidimo įėjimo įtampa | 180 V |
| Maksimali įėjimo darbinė srovė | 32 A / 32 A |
| Maksimali trumpojo jungimo srovė | 48 A / 48 A |
| MPPT įėjimų skaičius / FV modulių grandinių skaičius viename MPPT įėjime | 2 / A:2; B:2 |
Išėjimas (AC)
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Nominali galia | 20000 W |
| Maksimali tariamoji AC galia | 20000 VA |
| Nominali AC įtampa | 220 V / 380 V - 230 V / 400 V - 240 V / 415 V |
| AC įtampos diapazonas | 160 iki 300 V |
| AC tinklo įtampos dažnis / Dažnio diapazonas | 50 Hz / 45 Hz iki 55 Hz; 60 Hz / 55 Hz iki 65 Hz |
| Maksimali išėjimo srovė | 31,9 A |
| Reguliuojamas galios koeficientas | 0,8 perjudinimas iki 0,8 nepakankamas jaudinimas |
| Maitinimo fazių skaičius | 3 / 3-N-PE |
| Harmonikų iškraipymo koeficientas (THD) esant nominaliai išėjimo galiai | < 3% |
Efektyvumas ir apsauga
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Maksimalus efektyvumas / Europinis efektyvumas | 98,6% / 98,2% |
| DC atjungiklis | Standartinės funkcijos |
| Pramušimo aptikimas / Tinklo stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| Apsauga nuo neteisingos DC poliarumo / AC trumpojo jungimo apsauga | Standartinės funkcijos |
| Daugiapolis nuotėkio srovių stebėjimas | Standartinės funkcijos |
| Apsaugos klasė (pagal IEC 62109-1) / Pervoltažio kategorija (pagal IEC 62109-1) | 1 / AC: III; DC: ll |
Standartai
| Parametras | Vertė |
|---|---|
| Sertifikatai ir homologacijos (daugiau prieinami pagal užklausą) | CE, EN50549, IEC62109, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068, IEC61000, AS/NZS4777, C10/C11 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Failai atsisiuntimui:
Saugumas (GPSR)
Visi atsiliepimai (teigiami ir neigiami) rodomi atsižvelgiant į platformos skaičiaus apribojimą. Patikriname, ar jie gauti iš klientų, kurie įsigijo produktą. Daugiau informacijos rasite mūsų komentavimo politikos puslapyje.